Õhk vesi soojuspumbad

Inverter õhk-vesi soojuspumbad(Junkers SAS ODU)

Tunnete muret energiahindade tõusu pärast? Või on tüütu iga päev oma küttekatelt kütta? Tutvuge Junkers õhk-vesi soojuspumpadega – praktiline lahendus nii olemasoleva küttesüsteemi täienduseks, kui ka uusehitistele. Tootes efektiivselt soojust, kasutades selleks ümbritsevat õhku, vähenda Junkers õhk-vesi soojuspumbad Teie arveid soojuse eest ja vabastab Teid kütja kohustustest. Lisaks on see ka kompaktne ja kiiresti paigaldatav ning kergesti kombineeritav ka Teie olemasoleva küttekatlaga.

EELISED:

EFEKTIIVNE MISTAHES TINGIMUSTES

Inverterjuhtimine reguleerib kompressori võimsust, seega toodab Supraeco SAS just nii palju soojust, kui palju antud hetkel vajalik. See suurendab efektiivsust, eelkõige sügisel ja kevadel kui küttesüsteem ei tööta täisvõimsusel. A klassi energiasäästlik tsirkulatsioonipump vähendab elektrienergiakulu, kuid DCP (dünaamiline pumbajuhtimine) funktsioon reguleerib automaatselt seadet nii, et kompressor töötaks alati optimaalsel režiimil ja maksimaalse efektiivsusega.

KÕRGE TÖÖKINDLUS, LIHTNE PAIGALDUS

Supraeco SAS koosneb sisemisest ja välimisest osast, mille vahel tsirkuleerib mittekülmuv külma-aine (split–süsteem), seetõttu ei ole pikaajalised elektrivoolu katkestused madalal temperatuuril seadmele ohtlikud. Välisosa on täidetud külma-ainega, siseosa on täielikult komplekteeritud kiireks küttesüsteemiga ühendamiseks ja täiendava soojusallika juhtimiseks (gaasi-, vedelkütte või elektriline küttekatel).

ÖKONOOMSUS JA MUGAVUS AASTARINGSELT

Supraeco SAS on sobiv ühtviisi nii olemasoleva küttesüsteemi täiendamiseks kui ka uuele küttesüsteemile. Suurim efektiivsus saavutatakse põrandakütte puhul, kuid kõrge pealevoolutemperatuur 55 °C lubab Supraeco SAS-i kasutada ka radiaatorkütte puhul. Usaldusväärselt töötades kuni -20 °C välistemperatuuri juures kindlustab Supraeco SAS suurema osa vajalikust soojusenergiast ja vähendab oluliselt Teie küttearveid. Lisaks on sooja ilmaga võimalik Supraeco SAS-i kasutada hoone jahutamiseks: põrandaküttesüsteemi juhitakse 22-24 °C jahutatud vesi, mis võimaldab ruumide temperatuuri mõne kraadi võrra vähendada. Seega tagab Supraeco SAS Teile mugavuse aastaringselt!

Tehnilised andmed:

  SAS ODU 75 SAS ODU 100 SAS ODU 120
Soojusvõimsus +A2/W35, Kw 6,5 8,5 10,5
Soojusvõimsus +A7/W35, Kw 8,7 11,9 16,0
Võimsuse koefitsient (COP), +A7/W35 4,34 4,39 4,1
Jahutusvõimsus, +A7/W35, Kw 6,6 9,1 12,5
EER, +A35/W7 2,55 2,75 2,32
Maksimaalne pealevoolutemperatuur oC
soojuspump 55
täiendava soojusallikana 80
Töötemperatuurid oC -20...35
Pinge 230 V, 1N, ~50Hz 400V, 3N, ~50Hz
Mõõtmed, mm
siseosa 500 x 420 x 850 500 x 420 x 850 500 x 420 x 850
välisosa 950 x 360 x 943 1050 x 360 x 1338 1050 x 360 x 1338

Võimsused ja koefitsiendid (COP, EER) sätestatud vastavalt EN14511

Bosch Compress 6000AW

Suurima küttemugavuse ja madalaima energiatarbega uuenduslik soojuspumbatehnoloogia!

Tänu uuele muundurile ja parandatud jahutusringlusele jõuab Compress 6000 AW soojuspumpade ja tehnoloogia tõhususe uuele tasemele. See tulemus on oma klassi parim – soojustegur kuni 5,09. Ja see ei ole mitte ainult uuenduslik, vaid näeb ka hea välja

Väljund, mis reguleeritakse Teie nõuetele vastavaks
Kõrge tõhususe taga on muunduri juhtseadis. See võimaldab alati reguleerida Compress 6000 AW väljundit vastavalt ilmale. See säästab elektrit ja optimeerib jõudluskoefitsienti – eriti kevadel ja sügisel kui täisvõtmisega kütmine ei ole vajalik. Sellest tulenevalt ei ole enam vaja vahemahutit, kuna soojuspump annab Teile alati täpselt nii palju sooja kui vaja.

Loodud põhjamaadele
Compress 6000 AW on ka rabavalt kauni välimusega. See atraktiivse disainiga soojuspump on konstrueeritud spetsiaalselt Skandinaaviamaade kliimatingimusi arvestades. Näiteks on aurusti ja ventilaator paigutatud 40 cm kõrgusele maapinnast – ohutuks käsitsemiseks isegi lumistes oludes.

Ruumisäästlik ja vaiksem kui kaasaegne nõudepesumasin
Compress 6000 AW paigalduseks koha leidmine on lihtsam kui te arvate. Tänu kompaktsetele mõõtudele vajab see väga vähe ruumi. Öiseks ajaks on olemas “vaikne režiim”, mis vähendab töö müra veel 3 dB(A). See muudab Compress 6000 AW vaiksemaks kui kaasaegne nõudepesumasin.

Teie koju saabuv nutikas mugavus
Compress 6000 AW võite kasutada kui ainukest keskkütte- ja sooja vee allikat või kombineerida seda suurepäraselt olemasoleva küttesüsteemiga. See võimaldab tõsta pealevoolu temperatuuri kuni 62ºC-ni. Seade tagab energia laias temperatuurivahemikus -20 kuni +35ºC. Veelgi enam, kuumal päeval võite innovatiivset soojuspumpa kasutada oma kodu jahutamiseks. Compress 6000 AW koosneb sise- ja välisseadmest. Kõikidel välisseadme mudelitel on standartne disain ning neid on erinevates mõõtudes sõltuvalt võimsusest. Siseüksust on võimalik paigaldada ruumi seinale või põrandale.

BOSCH Compress 6000 AW soojuspumba eelised:

Tehnilised andmed leiate siit

Kui Teil tekkis huvi õhk-vesi küttesüsteemi vastu, võtke meiega ühendust või täitke täpsema pakkumise saamiseks päringuvorm.