Maasoojuspumbad

VAILLANT soojuspumpadele oleme valinud parimad kompressorid ja efektiivseimad tsirkulatsioonipumbad, samuti optimeerinud külmaaine mahtu ja välja töötanud uue juhtautomaatika. Tulemusena on uued soojuspumbad efektiivsemad, vaiksemad ja mugavamate ning laiemate kasutusvõimalustega võrreldes eelmise põlvkonna mudelitega. Teid teeb tavaliste energiakandjate hind üha enam murelikus, kuid te pole nõus keelduma tavamugavustest. VAILLANT - taastuvenergia spetsialist - soovitab teil kasutada soojuspumpade kõiki eeliseid.

Vaillant maasoojuspumbad eramule

Eelised:

Tõhus

Tänu unikaalsele uue põlvkonna spiraalkompressorile demonstreerivad soojuspumbad Vaillant FlexoTherm suurepärast efektiivsustvõimsuse koefitsient (COP) on kuni 5,2 ! Energiasäästlikud tsirkulatsioonipumbad hoiavad kokku 600 kuni 800 kWh elektrienergiat aastas, kuid DCP (dünaamilise juhtimise) funktsioon juhib küttepumpa selliselt, et kom- pressor töötaks alati optimaalsel režiimil.

Vähem müra

Et vähendada mürataset, on kompressorid paigaldatud topelt amortisaatoritele, kasutatud on paindlikke sisemisi ühendusi ja tõhustatud on heliisolatsiooni.

Universaalsed kasutusalad

Kõrge pealevoolutemperatuur, mitmete küttekontuuride juhtimine ja teiste soojusallikatega kombineerimise võimalused lubavad kasutada Vaillant FlexoThermi erinevates küttesüs- teemides. Sisseehitatud kuumaveeboileriga  seeria mudelid on parim lahendus väikestesse ruumidesse paigaldamiseks.

Vaillant FlexoTherm mudelid on ette nähtud paigaldamiseks koos erinevate mahtudega väliste kuumaveeboileritega, seetõttu leiab igaüks oma soovidele ja vajadustele sobiva lahenduse.

Lihtne kasutada

Kogu informatsioon süsteemi töö kohta on kuvatud valgustatud ekraanile. Lisamugavuseks on see, et Te võite kergesti koostada oma individuaalse kütteprogrammi või valida standardsete kütteprogrammide seast. Veel mugavam on oma küttesüsteemi juhtida, kui kasutate ruumitemperatuuri- regulaatorit või tulevikus ka - oma nutitelefoni.


Ruumitemperatuuri­ regulaatoriga on võimalik muuta temperatuuri ruumist väljumata.

Vaillant FlexoTherm maasoojuspumbad suurehitistele

Põhilised eelised:

 • Olulisel määral vähendada kütte- ja jahutuskulutusi, sest kuni 3/4 vajalikust energiast saate tasuta
 • Kindlustada end fossiilsete kütuste hindade mitteprognoositava tõusu vastu
 • Unustada kütuse ostu,transpordi ja hoiustamisega seotud probleemid. Kuna soojuspumbad töötavad automaatrežiimis, siis pole kütjat enam vaja
 • Kuna soojuspumbale pole vaja suurt katlaruumi, korstnat, gaasitoru või kütusehoidlat, siis hoiaté kokku ruumi ja vähendate ehituskulutusi
 • Annate oma panuse energia säästmiseks ja keskkonna säilitamiseks

Vaillant FlexoTherm  - on võimsad soojuspumbad elumajade, üldkasutatavate ja tööstuslie ehitiste kütmiseks. Kõrge temperatuur tagab mugava vee soojendamise ja võimaldab kasutada küttesüsteemide uuendamiseks.

Põhilised iseärasused:

 • Suur jõudlus ja madal müratase
 • Kõrge pealevoolutemperatuur
 • Samaaegne kuuma vee soojendamine ja kütmine
 • Ühendatav tavaliste küttekateldega
 • Regulaator omab suurt graafilist ekraani
 • Juhitav basseiniküte
 • Juhitav passiivjahutussüsteem
 • Kompaktne ja täielikult komplekteerutud seade

Suutlikud ja töökindlad

Vaillant FlexoTherm koosneb kahest iseseisvast soojuspumbast, mis asuvad ühes korpuses: sõltuvalt koormusest töötab kas väiksem, suurem või mõlemad seadmed koos. Selle tulemusena vähenb energiatarve, suureneb süsteemi töökindlus ja avaneb samaaegselt soojendada vett  ja kütta hoonet.

Vaikselt toimivad

Müra vähendamiseks on kompressorid paigaldatud topeltamortisaatoritele, kõik sisemised ühendused on tehtud paindlike voolikute abil, korpus aga on tugevama heliisolatsiooniga.

Univeraalsed

Vaillant FlexoTherm saab energiat maapinnast horisontaalkollektori ja geotermaalse sondi abil. Pinnavete soojuse ärakasutamiseks on vaja paigaldada soojusvaheti (lisatarvik).

Küttesüsteemi terviklahendus

Vaillant SensoHome regulaator juhib kuumavee varustust, 4 küttekontuuri, basseini soojendus ja passiivne jahutus, aga samas on võimalik ühendada soojuspump gaasi, elektri või vedelkütusega töötava katlaga.

Ning veel lisaks

Vaillant FlexoTherm  lisajahutusmoodul muudab süsteemi tõeliseks kliimasüsteemiks: kuumadel päevadel jahutab puuraugu jahedus siseruume, jääksoojus aga suunatakse hoiule maapinda kuni järgmise talveni. 
Tavakonditsioneeriga võrreldes vajab selline jahutussüsteem minimaalseid paigalduskulutusi ja on väikeste käituskuludega


Suurele taustavalgusega ekraanile kuvatakse lihtsal ja arusaadaval kujul kogu teave süsteemi talituse kohta, kusjuures juhtmenüü on saadaval ka vene keeles. Täiendavaks mugavuseks ja kokkuhoiuks saate valida ühe standardmenüüdest (puhkus, pidu jne) või luua kütmiseks isikupärase programmi.