Õhk vesi soojuspumbad

Inverter õhk-vesi soojuspumbad( Vaillant Arotherm )

Tunnete muret energiahindade tõusu pärast? Või on tüütu iga päev oma küttekatelt kütta? Tutvuge Junkers õhk-vesi soojuspumpadega – praktiline lahendus nii olemasoleva küttesüsteemi täienduseks, kui ka uusehitistele. Tootes efektiivselt soojust, kasutades selleks ümbritsevat õhku, vähenda Junkers õhk-vesi soojuspumbad Teie arveid soojuse eest ja vabastab Teid kütja kohustustest. Lisaks on see ka kompaktne ja kiiresti paigaldatav ning kergesti kombineeritav ka Teie olemasoleva küttekatlaga.

EELISED:

EFEKTIIVNE MISTAHES TINGIMUSTES

Inverterjuhtimine reguleerib kompressori võimsust, seega toodab Arotherm just nii palju soojust, kui palju antud hetkel vajalik. See suurendab efektiivsust, eelkõige sügisel ja kevadel kui küttesüsteem ei tööta täisvõimsusel. A klassi energiasäästlik tsirkulatsioonipump vähendab elektrienergiakulu, kuid DCP (dünaamiline pumbajuhtimine) funktsioon reguleerib automaatselt seadet nii, et kompressor töötaks alati optimaalsel režiimil ja maksimaalse efektiivsusega.

KÕRGE TÖÖKINDLUS, LIHTNE PAIGALDUS

Arotherm koosneb sisemisest ja välimisest osast, mille vahel tsirkuleerib mittekülmuv külma-aine (split–süsteem), seetõttu ei ole pikaajalised elektrivoolu katkestused madalal temperatuuril seadmele ohtlikud. Välisosa on täidetud külma-ainega, siseosa on täielikult komplekteeritud kiireks küttesüsteemiga ühendamiseks ja täiendava soojusallika juhtimiseks (gaasi-, vedelkütte või elektriline küttekatel).

ÖKONOOMSUS JA MUGAVUS AASTARINGSELT

Arotherm on sobiv ühtviisi nii olemasoleva küttesüsteemi täiendamiseks kui ka uuele küttesüsteemile. Suurim efektiivsus saavutatakse põrandakütte puhul, kuid kõrge pealevoolutemperatuur 55 °C lubab Arotherm-i kasutada ka radiaatorkütte puhul. Usaldusväärselt töötades kuni -20 °C välistemperatuuri juures kindlustab Arotherm suurema osa vajalikust soojusenergiast ja vähendab oluliselt Teie küttearveid. Lisaks on sooja ilmaga võimalik Arotherm-i kasutada hoone jahutamiseks: põrandaküttesüsteemi juhitakse 22-24 °C jahutatud vesi, mis võimaldab ruumide temperatuuri mõne kraadi võrra vähendada. Seega tagab Supraeco SAS Teile mugavuse aastaringselt!

 Vaillant Arotherm

Suurima küttemugavuse ja madalaima energiatarbega uuenduslik soojuspumbatehnoloogia!

Tänu uuele muundurile ja parandatud jahutusringlusele jõuab Arotherm soojuspumpade ja tehnoloogia tõhususe uuele tasemele. See tulemus on oma klassi parim – soojustegur kuni 5,2. Ja see ei ole mitte ainult uuenduslik, vaid näeb ka hea välja

Väljund, mis reguleeritakse Teie nõuetele vastavaks
Kõrge tõhususe taga on muunduri juhtseadis. See võimaldab alati reguleerida Arotherm väljundit vastavalt ilmale. See säästab elektrit ja optimeerib jõudluskoefitsienti – eriti kevadel ja sügisel kui täisvõtmisega kütmine ei ole vajalik. Sellest tulenevalt ei ole enam vaja vahemahutit, kuna soojuspump annab Teile alati täpselt nii palju sooja kui vaja.

Loodud põhjamaadele
Arotherm on ka rabavalt kauni välimusega. See atraktiivse disainiga soojuspump on konstrueeritud spetsiaalselt Skandinaaviamaade kliimatingimusi arvestades. Näiteks on aurusti ja ventilaator paigutatud 40 cm kõrgusele maapinnast – ohutuks käsitsemiseks isegi lumistes oludes.

Ruumisäästlik ja vaiksem kui kaasaegne nõudepesumasin
Arotherm paigalduseks koha leidmine on lihtsam kui te arvate. Tänu kompaktsetele mõõtudele vajab see väga vähe ruumi. Öiseks ajaks on olemas “vaikne režiim”, mis vähendab töö müra veel 10 dB(A). See muudab Arotherm vaiksemaks kui kaasaegne nõudepesumasin.

Teie koju saabuv nutikas mugavus
Arotherm võite kasutada kui ainukest keskkütte- ja sooja vee allikat või kombineerida seda suurepäraselt olemasoleva küttesüsteemiga. See võimaldab tõsta pealevoolu temperatuuri kuni 75ºC-ni. Seade tagab energia laias temperatuurivahemikus -20 kuni +35ºC. Veelgi enam, kuumal päeval võite innovatiivset soojuspumpa kasutada oma kodu jahutamiseks. Arotherm koosneb sise- ja välisseadmest. Kõikidel välisseadme mudelitel on standartne disain ning neid on erinevates mõõtudes sõltuvalt võimsusest. Siseüksust on võimalik paigaldada ruumi seinale või põrandale.

Vaillant Arotherm soojuspumba eelised:

 

Kui Teil tekkis huvi õhk-vesi küttesüsteemi vastu, võtke meiega ühendust või täitke täpsema pakkumise saamiseks päringuvorm.